Ruthist ja salongist

ruthRuth Bekker on massöör ja Ruthi massaažisalongi omanik. Ta on pidanud aastaid oma salongi Slovakkias ja naases nüüd sünnikoju Tallinnasse, et ka Eesti klientidele lõõgastust, ravi ja hoolt pakkuda.
Ruthi pikaajalised kliendid ja endised tööandjad mainekatest Euroopa hotellidest hindavad just tema tundlikkust, isiklikku lähenemist ja professionaalsust. Ruth tunneb end kodus üheaegselt teraapilises massaažis, Skandinaavia massaažis, kosmeetilistes protseduurides, laavakivide kasutamises kui ka aroomiteraapias. Erinevate teenustega toetab ta klientide kehalist ja hingelist heaolu ning harmooniat. Ruthi massaažisalongis leiad laia valiku protseduure, mis on kõik Ruthi enda poolt valitud ja täiuslikkuseni viimistletud, et iga külalise spetsiifilistele soovidele vastu tulla.
Ruthi uudisimulik meel ja soov pakkuda oma kliendile veel rohkem erinevaid teenuseid on viinud teda õppima kosmeetiku maailma. Nüüdseks on koolitused lõpetatud ja soetatud uus imesid tegev aparatuur, et pakkuda laias valikus erinevaid näohooldusi. Tule vali endale sobiv ja proovi uut näohoolduse protseduuri ja saad sooja südamliku hoolitsuse osaliseks, mis paneb su silmad särama ja palged õhetama.
Just sellise isikliku lähenemise tõttu võid kindel olla, et kui külastad korra Ruthi massaažisalongi ning usaldad oma lõõgastuse, ilu ja tervise tema osavatesse kätesse, jääd Ruthi juurde tulema ka edaspidi.